مبلمان خانه علی دایی ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ vote

مبلمان خانه ی علی دایی

اینکه بدانیم دکوراسیون خانه هنرمند محبوبمان چه شکلی است و بازیگران و ورزشکاران مشهور ایرانی در چه سبک منزلی زندگی می کنند می تواند جالب باشد . این موضوع ایده ای بود تا با جستجو در صفحات شخصی بازیگران تک تک عکسهایی را جمع اوری کنیم تا گوشه ای از خانه چهره ی مشهور ایرانی علی دایی را با هم به تماشا کنیم . از آنجایی این روزها شبکه های اجتماعی باعث شده است تا بیشتر از سبک زندگی افراد شاخص باخبر شویم در تصاویر زیر عکس هایی از مبلمان ، دکوراسیون ،…. در خانه ی علی دایی  می بینید که اخیرا در صفحه های اجتماعی  اشتراک گذاشته شده است . با این مطلب از riham.ir می توان گوشه ای از دکوراسیون ورزشکار معروفتان را ببینید.

خانه ی علی دایی


خانه ی علی دایی

صاحب خانه:   علی دایی

شغل: فوتبالیست / سرمربی

موقعیت: تهران- کامرانیه شمالی

سبک دکوراسیون: مدرن فرانسه ای

ترکیب رنگی غالب: کرم و عسلی

ویژگی خاص: وسایل ساخته شده در طراحی منزل

بیشتر بخوانید:چیدمان مبل راحتی تاثیر آن بر دکوراسیون 

این مجتمع در یکی از بهترین مناطق مسکونی تهران  در خیابان کامرانیه است .روما رزیدنس در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع است ،این مجتمع با ۴۷۰۰۰ مترمربع زیربنا شامل؛ ۳۲۰۰۰ مترمربع مساحت مفید واحدهای مسکونی، ۱۰۰۰ مترمربع واحدهای تجاری و ۱۴۰۰۰ مترمربع فضاهای تفریحی می باشد، که به بهترین نحو سرانه مکانهای تفریحی را به ازای هر مترمربع از واحد مسکونی برای ساکنین در نظر گرفته است.

با امکان دسترسی آسان به سایر نقاط شهر از طریق شریانهای اصلی تهران، قرار گرفته. گفتنی است زمین روما رزیدنس با طول ۷۱ متر به خیابان کامرانیه و با طول ۶۳ متر به خیابان شیبانی مشرف است. ورودی اصلی روما رزیدنس و واحدهای تجاری در خیابان کامرانیه قرارگرفته و باهدف سهولت در رفت و آمد خودروهای ساکنین، ورودی پارکینگ در خیابان شیبانی جانمایی شده است.

مبلمان خانه ی علی دایی

روما رزیدنس شامل ۶۵ واحد مسکونی در ۱۵ طبقه است که محیط کلیه طبقات مسکونی به صورت چلیپا طراحی شده تا تمامی واحدها از نور مناسب برخوردار شوند. این برج دارای ۳ طبقه زیرزمین و یک طبقه همکف با محیطی مستطیل شکل است که در برگیرنده کلیه پارکینگها، فضاهای تاسیساتی، لابی، مکانهای تفریحی، سالن اجتماعات، بلوک های تجاری و سایر بخش ها است.

بیشتر بخوانید
نکات مهم برای خرید مبل مناسب

پنت هاوس ۱۴۰۰ متری به صورت دوبلکس در طبقات ۱۴ و ۱۵ قرار گرفته است که در طبقه چهاردهم، یک سوئیت مستقل با درب مجزا، آشپزخانه، سالن غذاخوری، و فضای سبز قرار گرفته است. ۴ اتاق خواب دیگر به همراه سایر فضای پذیرایی، در طبقه ۱۵ جانمایی شده است. همچنین در پنت هاوس های ۹۲۶ متری، پنج اتاق خواب، سالن غذاخوری و دو سالن پذیرایی پیش بینی گردیده است که در هر کجای آن تا اعماق کلان شهر تهران را می توان مشاهده کرد. از طرفی برای رفاه حال ساکنین پنت هاوس ها، آسانسورهای اختصاصی پیش بینی شده. در محوطه برج روما نیز فضای سبزی چشمگیر طراحی گردیده است.

در فضای پذیرایی از عکسایی که منتشر شده می توان به مبل لوکسی که توسط یکی از بهترین طراحان مبل دنیا طراحی شده که او  کریستوفر گای هریستون است.

کریستوفر گای هریسون ابتدا از سبک تزئینی الهام گرفت و در دهه ۱۹۷۰  Riviera فرانسویبه دنیا آمد. در اینجا کریستوفر با ظرافتی که به طراحی فرانسوی القا می کرد ، جذاب می شد، که به او، عنوان “شکل ظریف و فراتر از زیبایی ” دادند .

بیشتر بخوانید:تاثیر کوسن بر زیبایی مبل و دکوراسیون

پس از سالها ، دیدگاه منحصر به فرد و سبک غیرمتعارف، همراه با پیگیری مداوم برای ظرافت در هر قطعه ای که او طراحی کرده بود.

کریستوفر  به طور مداوم تعریف زیبایی شناسی طراحی کرده است. و در نتیجه یکی از برند های  بازار مبلمان لوکس در جهان است.

شیوه زندگی بین المللی به کریستوفر اجازه می دهد جهان را از طریق یک چشمانداز سازنده که به الهام از همه چیز تحسین می شود، ترجمه کند،  بالاتر از همه چیز، کار منحصر به فرد کریستوفر توسط ظرافت مشخص می شود، که DNA هر طراحی را تشکیل می دهد .

عکس های بیشتر از فضای داخلی خانه ی علی دایی